R.N. (Raymond) Duijn RA

Partner/adviseur

Raymond is oprichter van en partner bij DVE. Vanaf 1993 werkzaam in de accountancy. Na een aantal jaar ervaring te hebben opgedaan bij Deloitte heeft hij zich in 1997 als zelfstandig accountant gevestigd. Raymond heeft ruime ervaring in zowel de samenstel- als de auditpraktijk en voorts zowel in een grote diversiteit van branches, nationaal en internationaal. Vanuit deze achtergrond is Raymond zich meer gaan toeleggen op de adviserende taak ten behoeve van ondernemingen.

r.duijn@dveaccountants.nl

J.A.H. (Harrie) Kolfschoten AA

Partner/accountant

Harrie Kolfschoten is partner bij DVE en beschikt over ruim 25 jaar accountancy-ervaring. Harrie is zowel actief als adviseur van MKB ondernemers als in de controlepraktijk van DVE.

h.kolfschoten@dveaccountants.nl

G.F. (Bea) Boor RB

Belastingadviseur/salarisadministratie

Bea is registerbelastingadviseur en heeft ruim 26 jaar ervaring als adviseur van MKB ondernemingen. Naast fiscale advisering en samenstellen van jaarrekeningen coördineert Bea bij DVE de loonadministraties.

b.boor@dveaccountants.nl

F. (Frank) Stam

Sr. assistent-accountant samenstelpraktijk

Frank is vanaf 2012 werkzaam in de samenstelpraktijk van DVE en heeft zijn AA opleiding nagenoeg afgerond. Frank is cliëntbegeleider en in deze functie een belangrijk aanspreekpunt voor vele ondernemers.

f.stam@dveaccountants.nl

E. (Eef) Buurman

Administratief medewerker

Eef zorgt dat de financiële administraties up to date zijn en assisteert bij het samenstellen van jaarrekeningen.

e.buurman@dveaccountants.nl

M.A. (Billy) Trakoondaptong

Assistent-accountant samenstelpraktijk

Billy is werkzaam in onze samenstelpraktijk en verzorgt financiële administraties en assisteert bij het samenstellen van jaarrekeningen. Hij volgt de duale accountancy opleiding aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen.

b.trakoondaptong@dveaccountants.nl

H.J. (Tim) Palm

Assistent fiscale aangiftepraktijk

Tim studeert aan de Hogeschool Arnhem Nijmegen (Fiscaal Recht en Economie) en is binnen DVE werkzaam in de fiscale aangiftepraktijk. Deze werkzaamheden combineert hij met het werken aan zijn afstudeeropdracht.

t.palm@dveaccountants.nl

A. (Arthur) van der Linde

Assistent-accountant samenstelpraktijk

Arthur is sinds mei 2019 werkzaam bij de samenstelpraktijk van DVE en is voornamelijk verantwoordelijk voor het verzorgen van de financiële administraties, het voorbereiden van fiscale aangiften en het samenstellen van jaarrekeningen. Daarnaast volgt hij de AA opleiding aan de Hogeschool van Arnhem en Nijmegen.

a.vanderlinde@dveaccountants.nl

G.W. (Gert) Slijkhuis RA

Compliance officer

Gert Slijkhuis is de compliance officer van DVE.

compliance@dveaccountants.nl

Waarom DVE?

Toegankelijk

Aandacht

Consistent

Verantwoordelijkheid

Pro-actief

Menselijk